فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

درباره شرکت وسترن یونیون ایران

شرکت وسترن یونیون در سال ۱۸۵۱ توسط ازرا کرنل تأسیس شد. این شرکت ارائه‌دهندهٔ خدمات مالی و ارتباطی است و مقر اصلی آن در مریدین، کلرادوایالات متحده قرار دارد.وسترن یونیون خدمات متنوعی از جمله انتقال وجه فرد به فرد، حواله پستی پول، پرداخت‌های تجاری و خدمات اقتصادی ارائه می‌دهد. 

ما مردم را به هم متصل می کنیم

ما پول را برای بهتر شدن حرکت می دهیم و افراد، خانواده ها و دوستان را قادر می سازیم که به راحتی و بدون درنگ پول را به شیوه ای که برای آنها مناسب تر است انتقال دهند، چه در راه رفتن به یک محل خرده فروشی و چه در استفاده از وب سایت یا برنامه Western Union برای انتقال پول در چند دقیقه.

ما کسب و کار را متصل می کنیم

به عنوان کسب و کار نیاز به رشد نیاز به حرکت پول در سراسر جهان و معاملات در ارزهای مختلف، ما با نیاز به Western Union Business Solutions برای کمک به حرکت در اقتصاد جهانی، از جمله راه حل های پرداخت های بین المللی، مدیریت ریسک و راه حل های مدیریت نقدی پاسخ داد.

هدف ما

ما معتقدیم که وقتی پول حرکت می کند، چیزهای بهتر می توانند اتفاق بیفتند. یک کسب و کار گسترش می یابد یک کودک به کالج می رود کمک های اضطراری زمانی دریافت می شود که لازم است. یک رونق اقتصادی، فرصتی باز می شود، جامعه بهبود می یابد و روابط تحمل می کند.

انتقال پول به معنای بهتر، حرکت پول برای یک دنیای بهتر، ایجاد ارزش برای افراد، کسب و کار و جامعه است.

بنیاد Western Union

بنیاد Western Union با حمایت شرکت The Western Union، کارکنان، نمایندگان و شرکای تجاری، با هدف حمایت از آموزش و پرورش و تلاش های امدادرسانی به عنوان مسیری برای آینده بهتر کار می کند.

آموزش برای بهتر شدن

آموزش و پرورش یکی از راه های مطمئن برای دسترسی به فرصت های اقتصادی و مشارکت مالی است، به همین دلیل است که این شرکت وسترن یونیون و بنیاد وسترن یونیون از انتخاب خود استفاده می کنند. آموزش برای بهتر از خدمات غربی اتحادیه، باعث بازاریابی، حمایت، بشردوستی استراتژی، مشارکت کارکنان و ارتباطات برای حمایت از برنامه های آموزش متوسطه و حرفه ای در سراسر جهان می شود.

همین حالا ارز خود را انتقال بدهید

بستن منو