فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

ارسال حواله وسترن یونیون

1

ثبت درخواست

2

پردازش اطلاعات

3

ارسال ارز

حواله ارزی وسترن یونیون


اطلاعات فردی(تمامی فیلد ها باید به انگلیسی پر شوند)

اطلاعات گیرنده

قبل از ارسال درخواست بخوانید!

شخصی را که قصد حواله برای وی دارید را بشناسید.

وسترن یونیون یکی از رایج ترین راه ها برای کلاه برداری هنگام تبادلات مالی می باشد ، بنابراین هنگام ارسال حواله ، در اولین مرحله مطمئن شوید شخصی که برای او پول ارسال می کنید را کاملا می شناسید و مطمئن هستید پول برای وی می باشد . وسترن یونیون برای امنیت بیشتر تبادلات مالی نکات زیر را پیشنهاد می کند :

  • هرگز از طریق یک منبعی که شخصا از قابل اطمینان بودن آن مطمئن نیستید پول ارسال نکنید . به خصوص زمان هایی که می خواهید برای اعضای خانواده و یا دوستانتان به صورت اضطراری پول ارسال کنید .
  • هرگز برای افرادی که به صورت آنلاین با آن ها آشنا شده اید پول ارسال نکنید.
  • هرگز برای تسویه حساب های خریدهای اینترنتی از وسترن یونیون استفاده نکنید (هیچ تضمین و راهکار قانونی برای بازگشت پول در صورت عدم رضایت شما از محصول وجود ندارد)
  • هرگز از وسترن یونیون برای ارسال پول تحت عناوینی مانند “برنده شدن در قرعه کشی ها یا لاتری ها” استفاده نکنید . ممکن در چنین مواقعی با ایمیل هایی مواجه بشوید که برای اتمام مراحل تحویل جایزه از شما درخواست کنند پول هایی را به کشورهای آفریقای غربی مانند نیجریه و غنا ارسال کنید . به یاد داشته باشید که این ایمیل ها اکثرا کلاه برداری می باشد و شما برنده ی “میلیون دلاری” نیستید!!

با شخصی که به پول احتیاج دارد صحبت کنید.

برای ارسال حواله وسترن یونیون شما موقعیت آن ها را احتیاج دارید بنابراین باید بدانید به چه شهری باید پول را ارسال کنید .مطمئن شوید نامی که گیرنده بر روی کارت شناسایی خود را دارد را دقیقا می دانید چرا که بر اساس این نام است که پول در مقصد قابل پرداخت خواهد بود .

  • هم چنین قبل از ارسال مطمئن شوید که گیرنده به جایی دسترسی دارد که بتواند به یک شعبه ی وسترن یونیون رجوع کند و شما هم می توانید به همان شعبه پول ارسال کنید .

آموزش انتقال ارز و حواله

بستن منو