فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

حواله ارزی سوئیفت (SWIFT)

حواله سوئیفت یا Bank Wire Transfer یا حوله TT همان انتقال بین بانکی میباشد با این تفاوت که از بانک یک کشور به بانکی در کشوری دیگر میتوانید پول را منتقل نمایید که به دلیل اینکه عملیات انتقال از طریق بانک انجام میشود میتوان گفت بهترین روش و معتبرترین روش برای انتقال پول جهت ارسال به خانواده و یا دوستان در خارج کشور و یا خرید ها و پرداختهای خود در خارج کشور میباشد.معمولا از زمانی که ارسال حواله سوئیفت انجام میشود بسته به کشور مقصد ممکن است زمان دریافت پول بین ۲-۴ روز متفاوت باشد.کارمزد بانک جهت ارسال و دریافت وجه بستگی به بانک مبدا و مقصد دارد اما بدون توجه به تغییرات کارمزد امکان پرداخت با قیمت ثابت را فراهم نموده است که میتوانید در صفحه اول سایت با انتخاب روش Swift به جای کردیت کارت هزینه حواله را مشاهده نمایید.

مزیت ارسال سوئیفت

سوئیفت سیستمی است که تمام اصول نقل و انتقالات بانکی در آن رعایت شده و عملیات آن از طریق اتصال دو رایانه‌ در بانک‌های مختلف با هم صورت می‌پذیرد. اطلاعات حواله ارزی به صورت کدهای رمزگذاری شده انتقال می‌یابند و تا رسیدن به رایانه مقصد قابل بازخوانی نیستند. همچنین سیستم سوئیفت استاندارد بسیار بالایی دارد و تا به حال هیچ موردی از عدم کارایی سیستم یا بروز اشتباه در آن مشاهده نشده است.

اگر میخواهید حواله سوئیفت به خارج کشور ارسال نمایید وسترن یونیون این امکان را برای شما فراهم نموده است که با پرداخت معادل هزینه ریالی بتوانید به هر نقطه دنیا پول را ارسال نمایید.ازویژگی هایی که وسترن یونیون را از سایر صرافی ها و شرکتها متمایز میکند میتوان به موارد زیر اشاٰره کرد:

  • برخلاف صرافی ها,نام شما به عنوان پرداخت کننده در رسید ذکر خواهد شد
  • ارسال رسید بانکی ظرف چند ساعت
  • امکان دریافت پول توسط گیرنده با ارزهای داخلی کشور گیرنده
  • صدور فاکتور جهت ارایه به دانشگاه و موسسات جهت استفاده ار گرنت پژوهشی
حواله سوئیفت یا Bank Wire Transfer یا حوله TT همان انتقال بین بانکی میباشد با این تفاوت که از بانک یک کشور به بانکی در کشوری دیگر میتوانید پول را منتقل نمایید

همین حالا حواله بانکی انتقال دهید

بستن منو